Linie uniwersalne

Stawiamy na uniwersalność oraz możliwość szybkiego przezbrajania tak aby zapewnić szerokie możliwości wytwarzania krótkich serii wyrobów.

Urządzenia peryferyjne

Oferujemy  wysokiej jakości autonomiczne podzespoły dedykowane dla małych producentów kosmetyków. Pozwalają one na znaczne usprawnienie procesów pakowania oraz produkcji bez dużych nakładów inwestycyjnych. 

Monobloki

Jeśli potrzebują Państwo dużych wydajności dla jednego rodzaju produktu, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą na monobloki.

Uniline 2000

Linie uniwersalne
Uniline 2000
 • uniwersalność - możliwość obsługi opakowań w szerokim zakresie kształtów, pojemności i zamknięć,
 • szybka i efektywna zmiana formatu napełnianych opakowań.
 • możliwość dozowania produktów o różnych własnościach reologicznych w szerokim zakresie lepkości i zawartości ciał stałych.
 • precyzyjne dozowanie w zakresie od 5 do 1000 ml z automatyczną korektą dozy.
 • modułowa konfiguracja z możliwością późniejszej rozbudowy o dodatkowe podzespoły.
 • precyzyjny system ważenia ograniczający straty produkcyjne oraz generowanie odpadów.
 • szerokie możliwości analityczne w zakresie kontroli produkcji.
TKMATIK

Pompy podające

Urządzenia peryferyjne

Oferujemy Państwu sprawdzonej konstrukcji pompy podające z możliwością samozasysania. Doskonale sprawdzają się przy dozowaniu produktów z kontenerów do zasobników gniazd produkcyjnych. Cechuje je wydajność, niezawodność oraz możliwość szybkiego rozłożenia i umycia wszystkich elementów składowych pompy, co w znacznym stopniu ułatwia jej obsługę. Ponadto są one bardzo konkurencyjne cenowo w stosunku do odpowiedników krzywkowych, pomp FIP z elastycznym wirnikiem lub wersji membranowych. 

Zapytaj o cenę

Dozowniki

Urządzenia peryferyjne

W swojej ofercie posiadamy różnego rodzaju dozowniki; ręczne oraz automatyczne. Zasobnik masy dostarczany w zestawie z dozownikiem może być grzany, wyposażony w mieszadło lub ciśnieniowy. Nasze dozowniki doskonale sprawdzają się do obsługi produktów o zróżnicowanych własnościach reologicznych. Z ich wykorzystaniem mogą Państwo dozować od wody po najgęstsze peelingi z dużą zawartością ciał stałych różnego pochodzenia i twardości: od zmielonych łupin orzecha włoskiego, po rozdrobnione muszle.

Zapytaj o cenę

Stoły obrotowe

Urządzenia peryferyjne

Jeśli potrzebują Państwo sprawdzonych i wydajnych stołów obrotowych, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy TKmatik. Z powodzeniem funkcjonują one u wiodących producentów kosmetyków w Polsce. Produkujemy stoły obrotowe do szerokiego zakresu produktów kosmetycznych. Pozwalają one na znaczną optymalizację procesu pakowania kosmetyków oraz wyrobów przemysłu chemicznego.

Zapytaj o cenę

Stoły liniujące

Urządzenia peryferyjne

Z użyciem stołów liniujących produkowanych przez firmę TKmatik, nasi klienci mają możliwość połączenia kilku linii transportowych w jedną linię opakowań. Pozwala to na znaczną optymalizację pracy z opakowaniami w systemie przepływu materiałów w różnych gałęziach przemysłu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapytaj o cenę

Transportery

Urządzenia peryferyjne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę transporterów, od magazynowych po zaawansowane technicznie transportery płytkowe i modułowe. Proponujemy je w różnym standardzie wykonania tak aby w jak największym stopniu sprostać konkretnym oczekiwaniom klienta. Są to podzespoły customowe, których wygląd oraz stopień skomplikowania konstrukcji jest zależny od Państwa wymogów. W razie zainteresowania ofertą na transportery firmy TKmatik zapraszamy Państwa do kontaktu!

 

Zapytaj o cenę

Liczarka etykiet

Urządzenia peryferyjne

Liczarki naszej produkcji służą do liczenia oraz przewijania etykiet rolkowych. Z ich wykorzystaniem mają Państwo możliwość dokładnego przeliczania etykiet zarówno przeźroczystych, jak i metalizowanych, z dużą szybkością. Ponadto charakteryzują się one kompaktową zabudową oraz prostą i intuicyjną obsługą. 

Zapytaj o cenę

Przygrzewacz platynek

Urządzenia peryferyjne

Produkowanie przez nas przygrzewacze platynek doskonale nadają się do obsługi słoików wykonanych z różnych materiałów. Posiadają podatną grzałkę oraz możliwość płynnej regulacji docisku przygrzewacza. Ponadto cechują się bezstopniową regulacją czasu i temperatury przygrzewacza. Mogą być zamawiane jako podzespoły autonomiczne lub dodatkowo wyposażone w podajnik platynek. Ponadto  mogą być dostarczane wraz z linią Uniline 2000.

Zapytaj o cenę

Podajnik platynek

Urządzenia peryferyjne

Nasze podajniki umożliwią Państwu bardzo precyzyjne podawania różnego rodzaju platynek. Dodatkowo, posiadają one możliwość wykonywania operacji przygrzewania wstępnego. Kolejną ich zaletą są wymienne magazynki, dzięki czemu ewentualna wymiana platynek trwa bardzo krótko. Podobnie jak nasze przygrzewacze, podajniki mogą być dostarczane wraz z linią Uniline 2000

Zapytaj o cenę

Systemu automatycznego podawania zamknięcia

Urządzenia peryferyjne

W swojej ofercie posiadamy sprawdzonej konstrukcji sortowniki wibracyjne. Pozwalają one na automatyczne podawanie szerokiej gamy zamknięć, m. in.: fliptopów, nakrętek, pompek lub atomizerów. Cechują się dużą wydajnością, stosunkowo małymi gabarytami oraz możliwością znacznego usprawnienia procesu pakowania produktów z ich wykorzystaniem. 

Zapytaj o cenę

Zakręcarki

Urządzenia peryferyjne

Zachęcamy Państwa do skorzystania oferty TKmatik na zakręcarki różnej konstrukcji. Posiadamy zakręcarki szczękowe oraz rolkowe. Charakteryzują się one możliwością bezstopniowej regulacji momentu oraz precyzyjnej kontroli zakręcania, dzięki zastosowaniu w nich serwomechanizmu. Produkowanie przez nas zakręcarki doskonale nadają się do zamykania słoików, pompek, nakrętek i atomizerów wykonanych z różnych materiałów (zarówno szklanych, plastikowych, jak i metalizowanych)

Zapytaj o cenę

Monobloki

Urządzenia pakujące

Monobloki to zaprojektowane dla konkretnego produktu urządzenie pakujące z wydajnością do 3000 opakowań na godzinę. Służą do automatycznego dozowanie masy i zamykanie opakowań. Urządzenia proponowane przez TKMATIK pozwalają na różny poziom automatyzacji procesu pakowania.

Charakterystyka urządzenia:

 • zaprojektowane dla konkretnego produktu
 • zakres dozy do 500 ml
 • wydajność do 3000 szt./h w zależności od konfiguracji, rodzaju masy oraz dozowanej objętości
 • automatyczne podawanie oraz odbieranie opakowań
 • wygodna, prosta oraz intuicyjna obsługa
 • konfiguracja urządzenia wg wymagań klienta
 • możliwość przystosowania do konfekcjonowania płynów lub emulsji kosmetycznych

Kontakt